• SKS - narciarstwo biegowe

•

Kolejne zajęcia dzieci należących do klubu UKS tym razem na sali gimnadtycznej. Pani Ewelina dała nam naprawdę mocny wycisk......

Rozpoczęliśmy kolejny rok zajęć z narciarstwa biegowego. W ostatnią sobotę członkowie UKS uczestniczyli w zajęciach na nartorolkach z panią Eweliną Marcisz. Warunki pogodowe były sprzyjające, więc mieliśmy możliwość wypróbowania nowego sprzętu zakupionego przez klub. Kolejne zajęcia już niebawem, czekamy z niecierpliwością.

Zajęcia z narciarstwa biegowego z niezastąpioną trenerką p. Eweliną Marcisz tym razem bez nart, ale równie ciekawie. W przerwie świątecznej pani Ewelina poprowadziła zajęcia na sali gimnastycznej, gdzie trochę nas porozciągała. Później korzystając z piękniej pogody biegaliśmy kształtując wytrzymałość.

6 lutego zajęcia odbyły się na trasie biegowej w Czarnorzekach. Było naprawdę fajnie. Zdobyliśmy kolejne umiejętności z narciarstwa biegowego, a to za zasługą naszej niezastąpionej trenerki pani Eweliny Marcisz. Czekamy z niecierpliwością na kolejne zajęcia.

laugh

W sobotę mieliśmy kolejne zajęcia uks-u z panią Eweliną. Dzięki niej gościliśmy u nas w szkole najlepszą fizjoterapeutkę kliniki Carolina Medical Center w Warszawie - Cecylię Czymbor.         Pani Cecylia przygotowała wspaniały wykład o prewencji urazów w sporcie a następnie przeprowadziła szereg ćwiczeń przygotowujących organizm do treningu. Dziękujemy obu paniom za kolejne cenne doświadczenia dla naszej młodzieży szkolnej.

23 stycznia - kolejne zajęcia z p. Eweliną Marcisz

Do tego dnia uczniowie naszego klubu sportowego przygotowywali się bardzo długo - w środę po raz pierwszy wystartowali na nartach biegowych.

Pozostałe zdjęcia w albumie fotograficznym

Kolejne zajęcia z narciarstwa biegowego odbyły się w otoczeniu pięknej przyrody. Pani Ewelina zaprosiła nas na trening do pobliskiego lasu w Odrzykoniu, gdzie biegliśmy ścieżką zdrowia na zamek. W pokonywaniu trudnych warunków i zmęczenia pomogła nam wspaniała pogoda....i wiadomość, że już niedługo otrzymamy nowe buty i narty biegowe. Pani Ewelino dziękujemy za trening.

Więcej zdjęć w albumie fotograficznym.

Na ostatnich zajęciach SKS-u mieliśmy niewątpliwą przyjemność ponownie gościć panią Ewelinę Marcisz. Pierwsza część spotkania stanowiła wykład o zdrowym żywieniu. Mogliśmy się dowiedzieć min. ile kalorii potrzebuje młody organizm do prawidłowego funkcjonowania, jak dobierać dietę dla sportowców. Pani Ewelina podała kilka przepisów na zdrowe przekąski, przykładowe zdrowe śniadanie, obiad i kolację. Następnie Pani Ewelina poprowadziła trening z grupą.

Zachęcamy do odwiedzenia oficjalnego blogu pani Eweliny.