• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

• Meldujemy,że dzisiaj chociaż zimno i ślisko, a każdy marzył o tym,żeby pozostać jak najdłużej w łóżku, my stawialiśmy się w gotowości od samego rana podczas 31 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY.

Wolontariusze wzorowo wywiazali się z obowiązków.

Wspierający akcję zasłużyli na medale-nasi lokalni mieszkańcy jak co roku chętnie wrzucali pieniążki do puszki

Przypominamy, że w tym roku pieniądze zebrane w akcjach zostaną przekazane na pomoc walki z sepsą.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zapraszamy do udziału za rok.

Koordynator WOŚP dla SP Ustrobna

• UKS Ustrobna

• W ostatnią sobotę ferii zawodnicy UKS Ustrobna startowali w zawodach w Puławach-Kiczera . Warunki były bardzo trudne. Oto wyniki klasyfikacji ogólnej:

7 miejsce - Jeremi Pasieka

9 miejsce - Damian Horak

10 miejsce -Emanuel Grochowski.

• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2023

• Siema! Zobaczcie kto nas dzisiaj odwiedził? Milusińscy z przedszkola.

Cieszymy się,że możemy dawać przykład tym jeszcze młodszym, a oni chętnie biorą udział w akcjach,kiedy można pomóc często swoim chorym rówieśnikom. Brawo Wy.

Zapraszamy serdecznie za rok.

• VI Ogólnopolski Konkurs Wielkiej Ligi Czytelników

• Z nieukrywaną dumą i satysfakcją pragniemy ogłosić, iż uczniowie naszej szkoły licznie uczestniczyli w VI Ogólnopolskim Konkursie Wielkiej Ligi Czytelników. Po pierwszym etapie szkolnym tytuł Aktywnego Czytelnika uzyskały następujące osoby:-

z kl. I : Emilia Grochowska, Aniela Ratusińska, Hannah Szymkiewicz,

- z kl. II: Natalia Jabłońska, Wiktoria Lidwin, Anna Malewska, Aleksander Zajdel,

- z kl. III: Anna Gibała, Iga Krężałek,

- z kl. IV: Lena Guzik, Kacper Lidwin, Jan Zajdel,

- z kl. VI: Emanuel Grochowski,

- z kl. VII: Patryk Ginalski.

Ponadto do trzeciego etapu- Mistrzostw Powiatowych zakwalifikowały się Iga Krężałek, Natalia Jabłońska, Anna Malewska. Dziękujemy rodzicom oraz wychowawcom za wsparcie oraz zachęcanie do czytelnictwa.​Wszystkim uczestnikom gratulujemy!