• Kurs „Zarządzanie procesem grupowym w pracy nauczyciela”

• Po majowym job shadowing przyszła pora na kurs „Zarządzanie procesem grupowym w pracy nauczyciela”, który podobnie jak wcześniejszą mobilność również realizujemy w Faro. Firmą przyjmującą jest WakeUp Projects, którą polecamy wszystkim instytucjom szukającym partnerów do projektów Erasmus+. Są świetni w tym, co robią!!!

Program naszego pobytu jak zwykle, jest bardzo napięty. Zresztą jest tak za każdym razem, gdy wyjeżdżamy „na Erasmusa”. Chcąc pogodzić realizację programu edukacyjnego (job shadowing lub kurs) ze zwiedzaniem, odrobiną wypoczynku trzeba rozciągnąć dobę do granic możliwości i zintensyfikować działania… Nam zawsze się to udaje! W niedziele zwiedziliśmy Sewillę w 52 stopniowym upale a od wczoraj intensywnie się szkolimy. Oczywiście po szkoleniu biegamy na plażę .

Efekty szkolenia będą zauważalne w naszej pracy już od września.

Współfinansowane przez Unię Europejską.